Şifremi Unuttum

Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle
720p

Kendilerini karışacak benzer buluyorum iki kadın, asansörde bir gün karşılaşma. Zengin Vermögensberaterin Nadja Trenkler arada bir rol ters üzerinde işsiz ev hanımı Susanne Lasko ücreti sağlar. Kocası tarafından terk edilen Susanne, bazı ilk tereddütten sonra kabul eder.

Ve kocası hakkında ona önce Nadja kendi görev için dikkatle Susanne hazırlar; iki uzun ayrı yol olmuştur. Susanne hata yapmak için bir defter üzerinde yatar. Nadia’nın kocası başlangıçta baş dönmesi fark ettim ve sadece onun sahte karısı iç dönüşümü konusunda şaşılacak – Çünkü iki kadının karakterinin çok farklı. Sonra Susanne onu sahte kocası ile aşık ve onunla bir gece geçirir.

Bu arada Nadja Trenkler şüpheli ilişkilerinde dolaşmış. O Susanne Lasko adına bir şirket kurar. Daha sonra öldürülen paralarını, dışarı hile hissediyorum suçluların sevgilisi ve – Susanne amaçlı – yasadışı işlemler sonucunda Nadja vardır.

Susanne olayların bir televizyon kapsama görür ve o ihanet edildiğini fark eder. Bundan sonra o kendilerini tehlikeye getirmek için değil, böylece Nadja Trenkler rolü oynamak zorunda üzerine.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.