Sitemizde şuan toplam 8449 film bulunmaktadır.

Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle

500x50-1
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle

Kendilerini karışacak benzer buluyorum iki kadın, asansörde bir gün karşılaşma. Zengin Vermögensberaterin Nadja Trenkler arada bir rol ters üzerinde işsiz ev hanımı Susanne Lasko ücreti sağlar. Kocası tarafından terk edilen Susanne, bazı ilk tereddütten sonra kabul eder.

Ve kocası hakkında ona önce Nadja kendi görev için dikkatle Susanne hazırlar; iki uzun ayrı yol olmuştur. Susanne hata yapmak için bir defter üzerinde yatar. Nadia’nın kocası başlangıçta baş dönmesi fark ettim ve sadece onun sahte karısı iç dönüşümü konusunda şaşılacak – Çünkü iki kadının karakterinin çok farklı. Sonra Susanne onu sahte kocası ile aşık ve onunla bir gece geçirir.

Bu arada Nadja Trenkler şüpheli ilişkilerinde dolaşmış. O Susanne Lasko adına bir şirket kurar. Daha sonra öldürülen paralarını, dışarı hile hissediyorum suçluların sevgilisi ve – Susanne amaçlı – yasadışı işlemler sonucunda Nadja vardır.

Susanne olayların bir televizyon kapsama görür ve o ihanet edildiğini fark eder. Bundan sonra o kendilerini tehlikeye getirmek için değil, böylece Nadja Trenkler rolü oynamak zorunda üzerine.

Tür: +18 Yetişkin Filmleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Site Yazarı Google +: Pembe Tv