Reklamları Kapat!

Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Loading...
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

Yalan – Die Lüge +18 , Alman Erotik Film izle |Yüksek Kalite|

Kendilerini karışacak benzer buluyorum iki kadın, asansörde bir gün karşılaşma. Zengin Vermögensberaterin Nadja Trenkler arada bir rol ters üzerinde işsiz ev hanımı Susanne Lasko ücreti sağlar. Kocası tarafından terk edilen Susanne, bazı ilk tereddütten sonra kabul eder.

Ve kocası hakkında ona önce Nadja kendi görev için dikkatle Susanne hazırlar; iki uzun ayrı yol olmuştur. Susanne hata yapmak için bir defter üzerinde yatar. Nadia’nın kocası başlangıçta baş dönmesi fark ettim ve sadece onun sahte karısı iç dönüşümü konusunda şaşılacak – Çünkü iki kadının karakterinin çok farklı. Sonra Susanne onu sahte kocası ile aşık ve onunla bir gece geçirir.

Bu arada Nadja Trenkler şüpheli ilişkilerinde dolaşmış. O Susanne Lasko adına bir şirket kurar. Daha sonra öldürülen paralarını, dışarı hile hissediyorum suçluların sevgilisi ve – Susanne amaçlı – yasadışı işlemler sonucunda Nadja vardır.

Susanne olayların bir televizyon kapsama görür ve o ihanet edildiğini fark eder. Bundan sonra o kendilerini tehlikeye getirmek için değil, böylece Nadja Trenkler rolü oynamak zorunda üzerine.

Kategori: +18 Yetişkin Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 9773 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.