Şifremi Unuttum

Yatağımdaki Düşman türkçe dublaj film izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Yatağımdaki Düşman türkçe dublaj film izle
720p

Yatağımdaki Düşman Sleeping With The Enemy
Bir çift ve mükemmel bir evlilik olur mu?Kocasına hizmetli olan onun her dediğini yapan güzel bir kadın (Laura)..Hani olur ya biz bir şeye bakar ah çekeriz ne güzel eş ne güzel bir evlilik herşey tos pembe ama bu dışardan bakana öyle gözüyor..
Bu filmdede aynen o şekil ruh hastası olan bir koca Martin o güzel kadının hayatını bir cehenneme çeviriyor..Laura ise bu ruh hastası eşiden kaçmak için gereken her şeyi yapar yeni bir kimlik yeni bir yer arar ve kaçmayı başarır.Ama ruh hastası kocasının nefesi her an peşindedir..Aklıma mağazin dünyası geldi gerçekten bu magazinlerde şatafatlı yaşamlar eğlenceler ve mutluluklar gerçek yaşamda da öylemi ki:sanırım degil.Biz dış dünyadan baktımızda öyle gözüküyor birde iç dünyalarına girsek aman deriz sanırım..Yıldız oyuncumuz Julia Roberts Laura o Amerika’nın en popüler aktristi olacağını hayal dahi edemezdi.Julia Roberts küçükken hayvan sevgisi nedeniyle hep veterinerlik okumak istemiştir, ama sonra gazetecilik okumuştur..Erkek kardeşi Eric Roberts Hollywood da bazı başarılar elde etmiştir..Film insanı bazı şeylerin değerini anlatıyor bence bazı şeyleri çok iyi düşünmek ve karar vermek lazımdır..Filmin diger oyuncuları ise Kevin Anderson (Ben Woodward)-Elizabeth Lawrence (Chloe Williams)-Kyle Secor (Fleishman)-Claudette Nevins (Dr. Rissner)…film de yer alan oyunculardır..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.