Şifremi Unuttum

Yeter , Enough 2002 (Türkçe Dublaj HD izle)

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.5

4 yorum

Yeter , Enough 2002 (Türkçe Dublaj HD izle)
720p

Yeter , Enough full izle, Yeter , Enough hd izle, Yeter , Enough kanaltürk izle, Yeter , Enough 720p izle, Yeter , Enough Türkçe Dublaj izle
Slim, çekici ve zengin bir müteahhit olan Mitch’te aradığı mükemmel eşi bulmuştur. İkili, banliyölerden birindeki evlerinde mutlu bir hayat sürmeye başlarlar ama kızları Grace’in doğumuyla birlikte her şey alt üst olur. Slim, şimdi Mitch’in bir diğer yanını, baskıcı ve tehditkar davranışlarıyla hayatı bir işkenceye çeviren adamı keşfetmeye başlar. Kızına bir şey olmasından korkar ve bu evliliği bitirmeye karar veriri. Ama Mitch kolay pes edecek biri değildir. Adını, görüntüsünü ve kimliğini belirleyen her şeyi değiştiren Slim’i bulmayı kafasına koymuştur. Slim kendisine hiç kimsenin, arkadaşlarının hatta polisin bile yardım edemeyeceğini bilmektedir ama sürekli kaçmaya ve bu korkuyla yaşamaya tahammülü de kalmamıştır.

4 yorum "Yeter , Enough 2002 (Türkçe Dublaj HD izle)"

 1. YILMAZ 14 Eylül 2015, 19:58

  FİLİM ÇALIŞMIYOR

  • admin 14 Eylül 2015, 21:20

   linkler yenilenmiştir..

 2. YILMAZ 15 Eylül 2015, 21:01

  TÜRKÇE DUPLAJ DEGIL BU

 3. bahar 18 Şubat 2016, 13:27

  kadına şiddet ve baskının sonucu biten evlilikler ve yaşananlar süper anlatılmış…başarılı bir çalışma filmin sonundaki dövüş süperdi ..izlerken içimden oh dedim açıkçası ..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.