Şifremi Unuttum

Yoksul (Kemal Sunal) Online İzle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

5 yorum

Yoksul (Kemal Sunal) Online İzle
720p

Kemal sunalın ender türde olan filmlerinden yoksul dram içerikli bir sinema filmidir. Her filmiyle güldüren kemal sunal`ı yoksul filminde farklı bir yüzle görüyoruz. Zeki öktenin imzası bulunan türk filmi 1986 yılı yapımıdır.

 • Yönetmen Adı:Zeki Ökten
 • Oyuncular:Kemal Sunal, Sehnaz Dilan, Yaman Okay
 • Tür:Genel
 • Ekleyen:admin

5 yorum "Yoksul (Kemal Sunal) Online İzle"

 1. reytrt 12 Mayıs 2010, 05:50

  Allah rahmet eylesin .büyük bir sanatcıydı

 2. ali 12 Mayıs 2010, 05:52

  filmlerini hiç bıkmadan izlerim

 3. mesut 12 Mayıs 2010, 14:01

  yaşa be kemal abi sen gibisi gelir mi bu aleme helal olsun sana

 4. süleyman sivri 14 Mayıs 2010, 01:03

  mekanı cennet olsun büyük ustamız kemal sunal sen ölmedin kalbimizdesin unutmamalı unutulmamalı bir daha gelmezsin seni çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 5. çelikka 23 Ekim 2010, 17:26

  cok guzel film herkeslere tavsiye ederim

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.